KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664247

nr 1566 4247

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, läsande man. Olja på duk, 63x45 cm, yttermått inklusive ram: 67x48 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 september 2023
kl 19:20:02