KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664247
nr 1566 4247
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, läsande man. Olja på duk, 63x45 cm, yttermått inklusive ram: 67x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:20:02
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr